Lago di Garda od 1 350 Kč
Zobrazit zájezdy

Lago di Garda -kola s sebou ??

Vloženo: 5. ledna 2020
Poslední příspěvek: 6. února 2020
stálá členka stálá členka /
Surimi
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Surimi
Ahoj cestovatelé
Máme v létě možnost jet na Lago di Garda (jižní část jezera). Zajímalo by mě, jestli má cenu s sebou vozit kolo, jsou tam cyklostezky nebo cyklopruhy tak nějak po rovině kolem jezera, mezi městečky ? Je mi půl století, takže nemám zájem o stoupání do hor ani nemiluji prudké sjezdy. Jsou tam v místních ubytováních úschovny kol ?? Dají se tam kola nebo (ještě lépe) elektrokola půjčit a kdyžtak za kolik ?

Odpovědi 2 odpovědi

mikkalka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
mikkalka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
mikkalka
před 3 lety
@Surimi ~ Určitě vezměte kolo. Doporučuju Sirmione - městečko s úžasnou atmosférou. Je tam prakticky všude rovina. Půjčovny jsou kolem Gardy téměř na každém kroku. My jsme jeli okruh z Pozzolenga po vinohradech Lugana kolem věže Torre di S. Martino se zajížďkou do Sirmione.
Surimi
stálá členka stálá členka /
Surimi
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Surimi
před 3 lety
Děkuji za informaci. Když jsou téměř na každém kroku půjčovny, tak asi nemá cenu vozit vlastní kola přes půl Evropy, na tu naši trochu ježdění bude stačit půjčení na místě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů