Lex Voucher - odmitnuti na vyjimku - CK krati pojisteni

Vloženo: 11. června 2020
Poslední příspěvek: 15. června 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Fanous
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Fanous
Zakoupili jsme zajezd, uhradili celou castku, spadame do jedne z kategorie pro odminutni voucheru, CK nam krati pojisteni pro zruseni zajezdu z nasi strany - ma na to narok? Zajezd nedodan CK z duvodu Covidu v danny termin, my jsme nic nerusli, vyuzili jsme vyjimku pro Lex Voucher - vratit penize.

Odpovědi 1 odpověď

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@Fanous ~
je to všechno nějaké divné. Nám prvně sdělili, že náš hotel je zavřený a nabídli nám něco jiného o dědinu vedle za stejných podmínek. Po prolustrování hotelu jsem zjistil, že tam nesmí psi, takže zase hledat řešení. Pak mi bylo oznámeno, že máme možnost jet ne od 17. 06. ale až od 19. 06. 2020, což jsme akceptovali. Když se nic nedělo, tak jsem se minulý týden ozval, a že prý to tedy budou zjišťovat. A ejhle, z cestovky mi najednou volali, že asi nebudu mít radost, ale že hotel s PP zdražil o 12.500,- Kč, tedy o 58% na 33.000,- Kč. Dva lidi, 8 nocí, servírovaná polopenze místo bufetových stolů. A to vše bez dopravy.
Samozřejmě jsme to neakceptovali a přistoupili na bezplatné storno s vrácením peněz. No a vzhledem k tomu, že dovolená byla placená poukazem, resp. 10.000,- výhra u CK a pak "poukázkou" (platební karta endered kde jsem měl peníze za "věrnost firmě"), mi sdělili, že peníze nedostanu, ale dva poukazy s platností do konce roku 2021. Nelíbí se mi ale, že mi nebyla část peněz placených kartou poukázána zpět na endered účet. Na druhou strany mi vystavili poukazy ve výši o 4.900,- Kč celkem vyšší. Nevím, jestli je to jako omluva, nebo se spletli. Oba poukazy jsou na stejnou částku. Ale i tak, holt hledáme teď něco jiného.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů