Lex Woucher

Vloženo: 18. června 2020
Poslední příspěvek: 19. června 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
Dobrý den , mohl by mi prosím někdo poradit ? Dostala jsem průkaz ZTP a požádala C.K. Blue Sky aby mi vrátila peníze za Lex Woucher . Není to moc přes 7000 korun . Po telefonickém hovoru mi bylo sděleno, že to není problém . Abych naskenovala průkaz ZTP. To jsem udělala , očekávala slušné jednání a včera přišla odpověď , že zkopíruji
Vážená paní Neumannová,
evidujeme Váš požadavek na navrácení finančních prostředků v rámci skupiny sociálně citlivých osob u nabídky TravelSafe+. Vaši žádost jsme posoudili a bohužel jsme došli k závěru, že do sociálně citlivé skupiny ve smyslu programu TravelSafe+ nespadáte.
Dovolujeme si Vás informovat, že v rámci unikátního balíčku Travel Safe+ jsme možnost vracení finančních prostředků ve vztahu sociálně citlivé skupiny začali umožňovat v termínu doručení nabídky ke dni 5.5.2020 e-mailovou formou.
Z výše uvedeného vyplývá, že ve Vašem případě není možné žádat navrácení finančních prostředků s odvoláním se na chráněnou osobu a to z důvodu, že v den přijetí poukazu TravelSafe+ tato vyjímka nebyla ještě v platnosti.
Myslím , že je to sprosté , dostala jsem se do ZTP ,a oni takto se mnou vymetly . Navíc nevím co s tím . Děkuji za radu

Odpovědi 1 odpověď

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Mia07
před 3 lety
Chápu to dobře, že když jste dostala voucher ještě jste ZTP nebyla ? Pak chápu postup CK. Pokud jste ho již měla pokusila bych se s nimi ještě domluvit

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů