Madeira od 13 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Madeira - tipy na výlety. Co vidět?

Vloženo: 24. srpna 2019
Poslední příspěvek: 24. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sigma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Sigma
Dobrý den, poradil by mi tu někdo co navštívit a co vidět na Madeiře? Nejsem moc organizačně schopný člověk a v cizí zemi vůbec, proto bych raději volila fakultativní výlety, kde nehrozí, že bysme se už nevrátili. Případně pokud je tu někdo, kdo ostrov Madeira už navštívil a pomohl by mi to trochu zorganizovat. Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Sigma ~ Dobrý den,
Madeira nabízí nádhernou přírodu a hory, proto by byl hřích si neudělat menší výlet či túru po místních krásách. Jeden z top výšlapů je určitě východní mys Ponta de São Lourenço, kde uvidíte nádherné dramatické útesy a rostliny, které jinde na ostrově nerostou.
Pokud si troufáte, můžete vylézt na nejvyšší vrchol Madeiry - Pico Ruivo, cesta zabere cca 6 hodin. Krásnou procházku nabízí i cesta k vodopádu Risco.
Doporučuji projít se také parkem Parque Forestal de Queimadas, tropickými zahradami u paláce Monte, za překrásnými výhledy si zajeďte či vyjděte na vrchol Pico do Arieiro, na vyhlídku Cabo Girao a další vyhlídku Miradouro do Cristo Rei do Garajau, vykoupejte se v přírodních bazénech Porto Moniz a nezapomeňte navštívit pastevecké domečky Santana.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů