Malta od 3 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Malta - tipy na nejkrásnější pláže a koupání

Vloženo: 17. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 19. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dejv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Dejv
Pěkné odpoledne, chystáme se koncem jara využít levné letenky a strávit na Maltě několik dní, dokud tam nebude tolik turistů. Chtěl bych, aby to už bylo taky na koupání. Myslíte, že koncem května/začátkem června se dá vykoupat? A moje poslední otázka...Kde má pláže Malta nejhezčí? Jaké místo vybrat? Která pláž za vás nejkrásnější? Děkuji předem

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Dejv ~ Hezký večer,
Malta na jaře je skvělá volba, ostrov krásně kvete a vyhnete se turistům. Moře však nebude nejteplejší, voda má touto dobou jen okolo 19-21 °C. Na koupání to už ale je.
Přímo na ostrově se mi pláže osobně moc nelíbily a popravdě řečeno jich tu ani moc není. Koupání je spíše na kamenných plochách a molech. Mezi ty lepší písečné pláže ale patří Golden beach, Paradise Bay, Ġnejna Bay a Għajn Tuffieħa. Pokud máte rádi útesy a skoky do vody, doporučuji úžasnou zátoku St. Peter’s Pool, která je skvělá i k šnorchlování.
Absolutně nejkrásnější pláž však najdete na ostrůvku vedle - Comino. Pláž Blue Lagoon omílá tyrkysově čisté moře a na jaře zde ještě nebude ani tolik lidí. Udělat si sem můžete jednodenní výlet lodí.
Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Amy
před 3 lety
@Dejv ~ Malta moc krásné pláže bohužel nemá, těch pár písčitých je vždy během sezóny narvaných k prasknutí a jinak je to jenom kámen s ne úplně lehkým přístupem do vody, hlavně pro neplavce a starší lidi. Ale alespoň doporučím návštěvu Selmun Bay a projít se podél moře až do Xemxiji. Plus spojit s návštěvou Ahrax Open Cave.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů