Itálie od 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Motely nebo jiné přespání na jednu noc v Itálii

Vloženo: 3. února 2020
Poslední příspěvek: 13. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Liduš
Rádi bychom letos projeli Itálii autem až dolů s tím, že bychom občas někde přespali jen jednu noc, abychom si odpočinuli, umyli, uvařili V některých lokalitách bychom se ubytovali v kempu na více nocí, ale někudy bychom chtěli jen cestou přespat v nějakém motelu, u dálnice, u silnice, kde nebude problém s jednou nocí a bude to levné. Existují nějaké takové motely, motoresty vůbec ještě? Nemáte s tímto zkušenost? Dá se někam dorazit třeba v pět ráno, když pojedeme z Prahy přes noc? Abychom se nemuseli nervovat s tím, že je potřeba se ubytovat do sedmi do večera apod... Kempy máme rádi, ale rozkládat stan na jednu noc mi připadá zbytečné, připojovat se navíc k elektřině a tak... Děkuji, pokud někdo z vás má nějaké doporučení cestou z Prahy, např. už někde v horách, v Rakousku nebo za hranicemi Itálie... Díky Lída

Odpovědi 5 odpovědí

Giorgio
nový člen nový člen /
Giorgio
nový člen nový člen / před rokem
Giorgio
před rokem
Vše bych řešil přes Booking.com, většina nabídek je tam B&B (postel a snídaně) stejně máte check-out do 10 hodin. Volil bych nějaké městečko podle km kolik zhruba zvládnete, nedaleko dálnice, ať se máte večer kde projít a podívat. Další rezervace už můžete udělat “operativně” podle místa z mobilu. Já jsem si většinou místa k prohlídce a přespání připravil dopředu. Ale pak je trochu riziko, že jen cesta tan bude trvat týden. (ačkoliv, to je přesně to co mi vyhovuje) Každý den se posunout o kousek a vidět co nejvíce.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
My jedeme na 15 dní a chystám si to doma pěkně v klidu. Co chceme vidět, jak to asi časově vychází a rovnou objednávám přes booking ubytování. Za jedno mám ještě výběr a za druhé jedou s námi dvě jorkšírky. V Positano to otáčíme a vracíme se přes Padovu zpět dom. Většinou to máme na 2 - 3 noci na jednom místě, projet to a zase valit dál.
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před rokem
Muffajzňa
před rokem
I tu jednu noc bych řešila v kempu. Je tam voda, kuchyňka a je to taky docela levné, vždycky jsme využívali kempy.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@Muffajzňa ~ vyuzili jsme jen jednou Albatros ktery byl na bookingu. Se psama je nekdy problem i do campu. Ale jedna noc pri presunu do campu asi ano, je urcite levnejsi.
Kdyz vidim ceny ubytovani okolo Positano ......
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Liduš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Liduš
před rokem
A nemáte někdo zkušenost s konkrétním kempem, někde u Mnichova, Innsbrucku...? Opravdu jen na to přespání, klidně v autě, abychom nemuseli až do té Itálie na jeden zátah. Jen tedy mám trochu problém s tím, že nevím, jak tyto kempy fungují časově, kdybychom chtěli zastavit třeba po půlnoci, to nás asi nikam nepustí, že...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí