Lago di Garda od 1 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejhezčí kempy Lago di Garda?

Vloženo: 4. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 7. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Spektakulárníegoista
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Spektakulárníegoista
Jaké jsou nejhezčí kempy u Lago di Garda? Přítelkyně pořád touží vidět tohle jezero a prý pro větší romantiku by ráda kemp. Tak se jdu poradit na internet. Můžete mi nějaké doporučit? Díky

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Spektakulárníegoista ~ Dobrý den,
v okolí jezera se nachází spousta skvělých kempů, my se před pár lety nemohly rozhodnout, který vybrat. Většina nabízí polohu přímo u jezera, bazény, vlastní restauraci a další možnosti zábavy.
My jsme nakonec vybrali La Rocca camping vzdálený 2,5 km od Bardolina a byli jsme maximálně spokojení. Kemp se nachází přímo u jezera a má více bazénů, wellness, fitness centrum, mini club pro děti, restauraci atd. Kromě spaní ve stanu se můžete ubytovat v mobile home nebo v apartmánu.
Můžete také mrknout na stránky luxusních kempů tzv. glamping: Vacanze Glamping Boutique nebo Sivinos Camping Boutique, na které jsem slyšela pozitivní ohlasy. Camping Fossalta bývá také často doporučován.
MaláPotvora
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MaláPotvora
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
MaláPotvora
před 3 lety
@Spektakulárníegoista ~ Rozhodně kemp Azzuro severně od Malcesine, hned přes silnici je jezero. Přes jezero je osvícené Limone. Krásná podívaná, hory za zády, voda před očima, Malcesine 30 minut pěšky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů