Řím od 1 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlepší doprava z letiště v Římě do centra

Vloženo: 17. října 2019
Poslední příspěvek: 19. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MaláPotvora
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
MaláPotvora
Máme koupené levné letenky do Říma na letiště Řím - Fiumicino. Jaká je nejlepší doprava z letiště v Římě do centra? Jak se dostat z letiště co nejrychleji? V Římě budeme poprvé a vůbec nevíme, jak to tam chodí. Funguje tam třeba Uber nebo podobná společnost? za každou radu, budeme rádi, děkuji moc

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@MaláPotvora ~ Hezký večer,
nejrychlejší, ale také nejdražší možností veřejné dopravy z letiště do centra je jet přímým vlakem Leonardo express, který odjíždí z letiště každých 15-30 min a do centra na nádraží Termini vás doveze za 32 minut. Cena za jednosměrnou jízdenku však stojí 14 euro.
Další možností jsou regionální vlaky Trenitalia, kdy cesta do centra zabere cca 55 minut. Cena jízdenky je okolo 8 euro.
Nejlevnější možností jsou místní autobusy, cesta však trvá přes hodinu, a doprava ve městě bývá dost ucpaná, takže se čas na cestě může snadno nemile prodloužit.
V případě Uberu můžete využít pouze Uber Black, Uber Lux nebo Uber Van.
Emma000
nová členka nová členka /
Emma000
nová členka nová členka / před 3 lety
Emma000
před 3 lety
@MaláPotvora ~ Shuttle bus za 6,50 euro až do centra. Ale dá se i levněji, nicméně to bylo rychlé a pohodlné, jezdí každou půlhodinu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů