Zanzibar od 29 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Očkování Zanzibar 2020

Vloženo: 29. srpna 2019
Poslední příspěvek: 17. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Petr12345
Dobrý den , chtěl bych se zeptat na očkování na Zanzibar.
V unoru 2020 letíme s přitelkyní na Zanzibar... Letíme z Vídně do Addis Abeba (Etiopie) tady máme 3.5 hodinový přestup a odtud letíme na Zanzibar.
Chtěl jsem se zeptat jestli potřebuji očkování proti žluté zimnici ?
Někde se dočítám ,že ano někde že ne , tak si nejsem jistý .
Děkuji za odpověď
Petr

Odpovědi 9 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Není třeba pokud nejedete na toulky po zemi .Vůbec jsem se nenechala očkovat , byla jsem v hotelu a nikdo z Čechů očkován nebyl a jezdili jsme po výletech . Naštivte výletem ostrov lásky ale výlety kupuje od místních nejen , že jsou levnější ale od nich i lepší .
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Petr12345
před 5 lety
Děkuji mockrát, určitě se jetě časem na něco zeptám
Filomenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Filomenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Filomenka
před 4 lety
@Petr12345 ~ to by aj mňa zaujímalo teiz ideme teraz 11.2. z Viedne tým istým smerom na Zanzi. Možno sa uvidíme.. Len to očkovanie tiež neviem.
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Petr12345
před 4 lety
@Filomenka ~ neočkovali sme se a začínáme v Nungwi.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
Povinné očkování proti žluté zimnici platí jen pro turisty přijíždějící ze zemí s jejím výskytem.
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Petr12345
před 4 lety
My přestupujeme v Addis Abeba a neočkujeme se. Povinné očkování je pouze v tom případě, pobyt je delší jak 12 hodin. Psal sem na ambasádu.
CestovatelkaL
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
CestovatelkaL
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
CestovatelkaL
před 4 lety
Dávejte se prosím na sebe pozor a pokud jste na Zanzibaru byli nebo se tam chystáte a po návratu vám bude jakkoli divně, omanžitě navštivte lékaře. Náhoda je blbec a může při ní jít i o život.
Můj diskuzní příspěvek se týká malárie na Zanzibaru. 13.1.2020 jsme se vrátili ve výborném zdravotním stavu ze Zanzibaru. Bydleli jsme v Nungwi a ve Stone Townu. Po dvou týdnech pobytu v ČR se udělalo manželovi špatně od žaludku a následovaly vysoké teploty. V době chřipkové epidemie se nikdo nepodivil. Ale pro jistotu nás lékař poslal na vyšetření na infekci, kde diagnostikovali tropickou malárii a přestože okamžitě začali s léčením, byl manžel doslova ohrožen na životě. 14 dní ležel v umělém spánku a při plné oběhové podpoře (do pátku 14.2.2020). Nyní ho čeká ještě dlouhá cesta rehabilitace, než se bude moci vrátit domů.
Alena_Chytráčková
stálý člen stálý člen /
Alena_Chytráčková
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Alena_Chytráčková
před 4 lety
@CestovatelkaL ~ To zní strašně, používali jste něco proti komárům a stejně se to stalo?
CestovatelkaL
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
CestovatelkaL
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
CestovatelkaL
před 4 lety
@Alena_Chytráčková ~ Ano, repelent i na noc repelent do zásuvky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů