USA od 1 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Orlando, Florida

Vloženo: 12. srpna 2019
Poslední příspěvek: 27. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LenkaMB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
LenkaMB
Máte někdo zkušenosti Orlandem? Nějaké rady na cestu, vychytávky?

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@LenkaMB ~ Hezký den,
co konkrétně by Vás zajímalo?
LenkaMB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LenkaMB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
LenkaMB
před 3 lety
@Kristýna ~ úplně všechno, letenky, doporučení co s sebou, popřípadě i doporučení na Disneyworld a tak
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@LenkaMB ~ Zdravím,
kdy se do Orlanda chystáte vyrazit? Co se týče levných letenek, doporučuji sledovat akční nabídky zde, v akci se dají sehnat letenky na Floridu i za 7 tis. Kč za zpáteční let. Celoročně levné lety nabízí letecká nízkonákladová společnost Norwegian, kdy ceny zpátečních letů startují již na cca 5 tis. Kč. Nejlevnější letenky pořídíte na období říjen-listopad a leden-květen. V období letních prázdnin a Vánoc jsou pak ceny samozřejmě vyšší. Pro dobrodruhy - Norwegian momentálně nabízí přímé lety do Orlanda z Londýna, Osla, Kodaně nebo Stockholmu na listopad a začátek prosince za cenu okolo 7 tis. Kč, kam se pohodlně dostanete například s aerolinkou Ryanair nebo Wizzair. Celková cena z Prahy/Vídně tedy nemusí přesáhnout 8 tis. Kč. Musí se však počítat s tím, že Norwegian je nízkonákladovka, tudíž v ceně máte pouze příruční zavazadlo, občerstvení je také jen za příplatek a komfort v letadle je o něco nižší než v klasických společnostech. Pokud budete ještě více flexibilní a nevadí Vám letět do Miami či Fort Lauderdale, případně kombinace multicity letenky (např. let do Orlanda, a zpět z Fort Lauderdale), tak cena půjde ještě níž.
Pokud se na Floridu chystáte v zimě, určitě si s sebou přibalte i nějaké teplejší oblečení, jelikož na severu (včetně Orlanda) můžou teploty spadnout klidně i na 12 °C. Většinou se teploty však pohybují okolo 18-25 °C, ale je lepší být připraven.
S Disneyworldem bohužel nemám osobní zkušenosti, ale určitě si vstupenku kupte dopředu, abyste se vyhla dlouhým frontám na místě. Vyrazte brzo ráno a buďte na místě nejlépe ještě půl hodiny před otevřením.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů