Dominikánská republika od 25 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Pláž Bayahibe

Vloženo: 27. září 2019
Poslední příspěvek: 30. září 2019
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Cleopatra
Prohlížela jsem si v katalogu pláž Bayahibe v Dominikánské republice. Je to taková ta klasika katalogová - pruh oslnivě bílého písku, světlounce modrá voda, kokosové palmy. Je taková i skutečnost?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Cleopatra ~ Zdravím,
Bayahibe patří mezi méně turistické oblasti v Dominikánské republice a rozhodně letovisko doporučuji více než přelidněnou Punta Canu. V Bayahibe nenajdete moc nočního života, za to je zde však pobyt ideální pro klidnou a romantickou dovolenou. Bílý písek, čisté moře a palmy jsou samozřejmostí.
Ivan_R_
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ivan_R_
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Ivan_R_
před 3 lety
@Cleopatra ~ Byl jsem na Saone, Samene a Bayahibe - neskutečně krásné. Kdybyste jela na ostrovy, zkuste pochytat místní a jeďte s nimi na nějaký menší výlet - dovezou vás čluny na místa kde opravdu nikdo není. Místní nám také doporučovali Isla Catalina (jezdí se z La Romana). Nejlepší šnorchlování!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů