Brač od 2 051 Kč
Zobrazit zájezdy

Pláže Brač, jaké jsou?

Vloženo: 20. prosince 2019
Poslední příspěvek: 16. ledna 2020
nový člen nový člen /
Anonymníkrajta
nový člen nový člen / před 3 lety
Anonymníkrajta
Dobrý den, vždy jsme jezdili hlavně na Makarskou. Příští rok bysme rádi zkusili dovolenou na Brači. Vím, že je tam hezký Bol, ale ten bude v létě určitě narvaný k prasknutí, jaké jiné pláže Brač ukrývá?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Anonymníkrajta ~ Hezký den,
za mě byl Bol jednou z nejhorších pláží, kde jsem kdy byla. Znám však lidi s naprosto opačným názorem. V srpnu byla na pláži hlava na hlavě a je to tam takový Disneyland se všemi těmi stánky, vláčky a bary. Někomu to může naprosto vyhovovat a zvlášť děti si tam užijí spoustu zábavy. Vše je ale maximálně předražené, a tak vás jeden den na pláži může vyjít pěkně draho.
Nejkrásnější pláže na Brači jsem objevila paradoxně nedaleko Bolu - za vesnicí Murvica. Ve vesničce se nachází hlavní pláž, pěkná, ale také přeplněná. Když však půjdete pěšky dál, narazíte na krásné zátoky, kde si užijete naprostý klid.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Cleopatra
před 3 lety
@Anonymníkrajta ~ Nám se kdysi moc líbil Sutivan. Řekla bych, že je to jedno z nejhezcich míst na Brači. Pláži je tam hodně a všechny pěkné.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů