Lanzarote od 14 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Pláže na Lanzarote

Vloženo: 2. srpna 2019
Poslední příspěvek: 3. srpna 2019
nový člen nový člen /
Anonymníkrajta
nový člen nový člen / před 3 lety
Anonymníkrajta
Dobrý den, chceme letět na východ Lanzarote do letoviska Costa Teguise. Vím o hlavní pláži Las Cucharas, jaká je? Je to tam opravdu tak pěkné nebo kam se chodit koupat jinam? Také si chceme půjčit auto, doporučíte mi nějaké pláže na Lanzarote v okolí Costa Teguise?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Anonymníkrajta ~ Hezký večer,
překrásných pláží je na Lanzarote několik, mezi ty nejkrásnější však patří Playa de Papagayo, kam se platí 3 eura za vjezd autem, ale ta krásně čistá voda opravdu stojí za to. Pláž je ale úplně na jihu ostrova, vzdálená 45 km od Costa Teguise. Pokud si ale půjčujete auto a budete objíždět památky, tak si myslím, že to nebude problém. Dále stojí za navštívení Playa Dorada, Playa Flamingo a na západním pobřeží divoká Playa Famara.
Písečná pláž Las Cucharas je poměrně pěkná a celkem dlouhá, ale já osobně nejsem zastáncem městských pláží a raději vyhledávám menší zátoky či dlouhé divoké pláže mimo letoviska. Každý však preferuje něco jiného, takže doporučuji se na pláž jít podívat a pokud se vám líbit nebude, tak jezdit na jinou. Mnohem pěknější mi přijde například vedlejší menší pláž Playa Del Jablillo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů