Egypt od 8 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Pomoc s výběrem hotelu

Vloženo: 8. srpna 2019
Poslední příspěvek: 8. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vtx
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Vtx
Dobrý den,
vybíráme v Hurghadě mezi hotyl Siva Grand Beach a Hotel Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Podle recenzí jsme si vybrali hotel Stella, vše je vychváleno "do nebes", ale na pláž nejsou dobré recenze, kvůli nějakým divným odlivům není moře, jen z mola a my potřeujeme kvůli dvouletému synovi mělké písčité moře bez korálu. Siva má naopak dost rozporuplné recenze na služby a jídlo, ale překrásnou pláž. Recenze typu, bez bakšiše Vám nikdo nepřinese ani pití, za vše tam poždaují bakšiš, obsluhují jen němce a rakušany atd. nebo že nemají vůbec výběr jídel, málo ovoce a zeleniniy... + Siva by nás vyšla levněji o pár tisíc.
Nevíme si prostě rady. Ale podle moře a prostředí bychom radši volili Sivu, podle jídla a servisu Stellu. Poradí někdo jestli neví jak to v té Sivě doopravdy funguje?
Díky moc za rady

Odpovědi 1 odpověď

kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 3 lety
kikiP_
před 3 lety
hotely neznám, prolétla jsem popisy jen rychle, ale doporučuji vybírat podle kvality stravy. Pokud dostanete faraona, pak už je jedno, jaká je pláž. Speciálně s dvouletým je to docela důležité. To, že potřebujete mělké moře, by také nahrávalo hotelu Stella. Když lidé nadávají, že někde není moře, pak to většinou znamená, že je tam po kolena, což dospělému nevyhovuje, ale dvouletému stačí. Navíc se vám nestane, že by se vám zatoulal do hloubky. Ta je podle mapy dostatečně vzdálená od břehu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů