Lefkada od 12 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Poprvé Řecko - Lefkáda, co s sebou na pláž?

Vloženo: 16. srpna 2019
Poslední příspěvek: 18. srpna 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jezinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Jezinka
Dobrý den,
letíme za týden poprvé do Řecka a to na Lefkádu. Co je potřeba s sebou na pláže? Je potřeba nějaká plážová podložka nebo stačí osuška? A dají se případně věci koupit na místě za rozumný peníz, ať nemusím vše tahat letadlem?
Díky moc za praktické tipy

Odpovědi 4 odpovědi

Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Lenči
před 3 lety
Zdravím. na většině pláží jsou na Lefkádě malé oblázky, takže s sebou určitě karimatku. Záleží na které pláži budete, většinou tam je plážový servis-slunečník s lehátky. Na Milosu plážový servis není a tam je vyjímečně hrubý písek, takže by tady stačila osuška. My jsme byli v Agios Nikitas, dalo se tam všechno koupit, ale tím, že jsme využívali plážový servis, nevšimli jsme si, za kolik karimatky prodávají. Pokud nebudete využívat za poplatek slunečník s lehátky, vzala bych s sebou podložky a slunečník koupila tam. Ono přece, když tam budete třeba 10 dní, to už vyjde na nějaké peníze.
Jezinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jezinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Jezinka
před 3 lety
@Lenči ~ Děkuji moc, letíme taky do Agios Nikitas Takže plánujem převážně Milos, ale určitě i půjčit skútr a zajet na další pláže.
Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Lenči
před 3 lety
@Jezinka ~ nemáte zač. Agios Nikitas je skvělá volba a pláž Milos je hned nalevo za kopcem. Jak jsem psala, je tam hrubší písek. Na Pefkoulii, Kathismě a Porto Katsiki jsou už kamínky, tak karimatku nutno vzít. Egremmi bylo nepřístupné a kromě místní pláže v AN jsme jiné pláže nenavštívili. Autem jsme byli v Nidri na vodopádech, Panagii Faneromeni a na mysu Doukato. Pak loďním výletem na ostrově Meganissi, Skorpios a v jeskyních Papanikolis. Příští rok chceme jet do Pargy už z důvodu, že se můžeme znovu vydat na Lefkádu a snad bude už pláž Egremmi přístupná. Tak krásnou dovolenou!
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Ondra
před 3 lety
@Jezinka ~ My jsme si vystačili s osuškama, ale je pravda, že na některých plážích jsou hrubší kamínky, takže určitě karimatka nebo podložka je fajn volba Slunečníky koupíte přímo v Agios Nikitas, mám dojem že stojí někde 8 - 12 EUR, podle toho jaký ale zkuste se nejdříve zeptat v ubytování, alespoň v hotelu Kalypso tam mají spoustu slunečníků, které tam nechávají lidi a zadarmo vám je půjčí nebo klidně i dají

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů