Dovolená Lefkada - Řecko 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
3493100
Porto Galini Seaside Resort & Spa
31. 5. (Pá) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Porto Galini
-2%
právě zlevněno
first minute
12 dní
Letecky
Polopenze
31. 5. (Pá) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Porto Galini
-3%
právě zlevněno
first minute
12 dní
Letecky
Snídaně
4. 6. (Út) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Porto Galini
-2%
právě zlevněno
first minute
8 dní
Letecky
Polopenze
10117887.00CZK

Řecko - ostrov Lefkada

Lefkada je jedním z Jónských ostrovů, který se nachází poblíž západního pobřeží středního Řecka a Peloponésu. Tento řecký ostrov je výjimečný svou okouzlující přírodou. Překrásné pláže a azurové moře přímo vybízí k potápění se a prozkoumávání podmořského světa. Z moře jsou k vidění stoupající vápencové útesy, které jsou spojovány písčitými a oblázkovými plážemi.

Mezi nejkrásnější pláže Lefkady patří Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos a Porto Katsiki, která je vyhlášena osmou nejkrásnější pláží celého světa. Za historií se můžete na dovolené na Lefkadě vydat na sever ostrova, kde se nachází například klášter Faneromeni a středověká pevnost Santa Maura. Načerpat trochu té řecké atmosféry zas lze ve vesničce Lazrata či v Agios Petros a za navštívení zaručeně stojí i samotné hlavní město ostrova Lefkada. Zaujme vás nejen historickým centrem, ale krásné jsou také procházky úzkými bočními ulicemi.

Na západě ostrova nezapomeňte ochutnat místní včelí med, citrusy, olivy, fíky a zeleninu. Navíc na horských svazích uvidíte pást se stáda koz a ovcí, z jejichž mléka si můžete koupit sýr FETA. Některé národní speciality z jehněčího a kůzlečího masa budete moci ochutnat i ve vnitrozemí, tak si je nenechte ujít.