Thajsko od 26 895 Kč
Zobrazit zájezdy

Potřebuji poradit - Bangkok

Vloženo: 15. července 2018
Poslední příspěvek: 15. července 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Chci si splnit svůj sen a navštívit Thajsko. Nejsem sice babka nad hrobem,ale jsem seniorka a neumím anglicky.. Přes net jsem našla spolucestujici, která už v této zemi před pár lety byla, bohužel jaksi zapomněla na změnu imigracnich zákonů z r 2015. Zakoupila drahé letenky do BKK s odletem v prosinci a návratem koncem února. Teď nás čeká vrácení letenek nebo aspoň zkrácení pobytu na povolených 60 dnů. Po příletu do Thajska má v plánu zůstat 2 dny v BKK a pak se přesunout na Ko Lantu., kde je rezervovano ubytování.
Prosím cestovatele o tipy na levnější ubytování v BKK někde poblíž centra a na formu přesunu z letiště do této oblasti. I o další užitečné informace, které by nám pomohly tuto cestu zvládnout. Prostě o jakýsi popis dění od doby, kdy vystrčíme nos z letadla. Předem díky!

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů