Vodice od 2 020 Kč
Zobrazit zájezdy

Přes Bratislavu nebo Vídeň ?

Vloženo: 1. května 2018
Poslední příspěvek: 1. července 2021
mario
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co by Vám přišlo lepší. Vyjíždím z Havl. Brodu do Vodice v Chorvatsku BUD:
1)Havl.brod-brno-bratislava-Csorna – Szombathély – Letenye – Záhřeb – Vodice nebo
2)Havl. brod-znojmo- vídeň- Ilz – Bad Radkesburg – Ljutomer – Ormož – Varaždin – Záhřeb – Vodice
Na tomto odkazu bajerovi.cz/cesta-autem… vychází lépe cesta 1. co si o tom myslíte vy? a poradíte mi co se všude kde platí? Jedeme s přítelkyní poprvé autem do Chorvatska, tak Vám předem děkuji za rady.

Odpovědi 136 odpovědí

anonym
před 5 lety
Prosim mohl by jste mi to take poslat?
Jmarcin@seznam.cz
Moc dekuji.
anonym
před 5 lety
Do Vodice mám vyjetou cestu: Hodonín - Bratislava - Forted - Csepreg - Szombathély - Lendava - Mursko Sredisce - Varaždin - Svety Ivan Zelina, až sem po normálních silnicích a na dálnici najíždím až u Sveta Helena Zagreb - Sjezd Benkovac - Vodice. Jedu na dovolenou, nespěchám a tak je to poklidná cesta, mnohdy jsem na silnici sám, v Lendava jsem několikrát budil celníka a přes Slovinsko je to 15 minut po okresce vedle dálnice. Dálnice Sveta Helena - Lučko bez poplatku a tak je cesta bez mýt o pár stovek levnější. Za dodržování max. povolené rychlosti se 4mi přestávkami mi cesta trvá 9-10 hodin, nikde jsem nikdy nestál v koloně.
anonym
před 5 lety
Oldřichu, Na Lučku cestou zpět platím kartou - musí se k mýtu sjet dříve a tak předjíždím cca 3 až 4km dlouhou frontu a čekal jsem max. 10 minut.
zelenoockam
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den,poprosím poslat popisek cesty na zelenoockam@seznam.cz,pokud by to bylo možné,děkuji moc
vysma
před 5 lety
@mario ~ Podívej se na autotrip.cz/za-kolik-do… . Cesty jsou tam krásně vyznačené i se vzdáleností.
Renča11
před 5 lety
Dobrý den, pročítala jsem si diskuzi a hodně píšete , že jezdíte přes Bratislavu a Maďarsko. Zvažujeme také tuto cestu. Jedeme z Brna do Biograd na Moru a chceme vyrazit 5.7. v pátek ráno s tím, že dojedeme odpoledne někam na začátek Chorvatska , v kempu si odpočineme, přespíme a vyrazíme v sobotu ráno. Řídí jen přítel, já ne, tak z toho důvodu, aby nebyl uplně unavenej a jedeme poprvé. Já byla v Chorvatsku víckrát ( přítel ne) , ale byla jsme s přáteli, takže jsem cestu tak uplně nesledovala a jezdívali jsme v noci. Ted si v noci netroufneme. Jedeme s dětmi 10 a 12 let, takže ti to v pohodě dají přes den. Ale jde také o to, že přítel má kolitidu, tedy musí vyhledávat wc nebo keříky apod. což jsem si říkala, že přes Maďarsko by mohlo být v tomto ohledu lepší, ale nevím.
Poradíte jako u trasu zvolit a zda volit pátek ráno a dojezd Chorvatsko v sobotu ?Děkuji R.
anonym
před 5 lety
@anonym ~ ahoj
prosím o podrobný popis cesty ( na e-mail) z Brna do Biogradu přes Maďarsko a ten kousek přes Slovinsko tak aby byly ty náklady co nejnižší ...budu vám moc vděčný a máte u mne litr top slivky .
jezdíme každej rok a přes Rakousko a Slovinsko , ale je to díky známkám a mýtům dražší každej rok více a více … nemáme letos moc prachů a tak se budeme snažit o co nejmenší náklady
děkuji za info na
s pozdravem R
anonym
před 5 lety
@anonym ~ budu rád za podrobné info
díky moc patriknoha@seznam.cz
zelenoockam
před 5 lety
@anonym ~ jeli jsme ted níže,po dálnici z Brna,mimo dálnici Slovensko,pak dál po 86-ce Madarskem(mimo dálnici),napojili se už na dálnici v Chorvatsku a ta vás vyplivne přímo na magistrále u moře.Slovinskem jsme nejeli ani kousíček
holm010
před 5 lety
@anonym ~ Můžu poprosit o mapku pro průjezd Lendavou?
anonym
před 5 lety
V So jsem se vrátil, Brno, Wien, Oberpullendorf, Koszeg, Szombathely, Lendava, Čakovec, Zagreb. Dálniční známka jen Rakousko a Chorvatské mýtné. Průměr 85km/hod. Každý rok už 5x po sobě.
mmxx
před 5 lety
@anonym ~ Výzva na příští rok, je to cca o 50 km kratší než jezdíme celé roky my Vídeň, Graz, Slovinsko mimo dálnici, Zagreb, letos jsem měl pr. Ostrava Gradac 100 km/hod, asi bych musel být více ve střehu, protože tu svou trasu jezdím zpaměti bez navigace ale proč to nezkusit ať můžu porovnat.
Bob50
před 4 lety
Mira ~ Kupuji si Maďarskou známku za 11,5 euro na 10 dní,nebo za 14 na měsíc,protože mají super silnici do Szombathely a tím se vyhnu dědinám.
Ta nová silnice kopíruje téměř silnici 85 a 86,jen nájezd je o kousek dál,směrem na Gyor.
Dolac
před 4 lety
pivonka
Dobrý den, pane Chmeliku, muzete mi, prosim, poslat trasu v opacnem smeru , z Chovatska do CR? Do Chorvatska jsem jel poprve a to pres rakousko. Dekuji uctive. Libor Pivonka
Sally
před 3 lety
Asi bych se připojil k dotazům vzhledem k tomu, že poslední příspěvek vidím před 11 měsíci. Letos po "100 letech" jedem opět na nějaký ten den do chorvatské Srimy.
Naposledy jsme byli v Chorvatsku v roce 2008, a to v Mali Ratu. Jeli jsme to přes Rakousko a Slovinsko, bylo to celkem na pohodu. Přes Maďarsko jsem jel naposledy v roce 1997, tehdy byly maďarské dálnice ještě v plenkách. Jezdíme ale občas do Sarvaru nebo Zalakarose, takže vím, že po dálnici se dá dnes dojet hodně daleko, ale nevím až kam. Srovnával jsem si trasy jak přes Googla tak přes Garmin BaseCamp, a vychází mi trasa Brno - Srima (přes Rakousko) 819 km s časem 7:13 h. Přes Maďarsko je trasa 854 km a 7:40 hodin. Náklady přes Maďarsko mi vychází tam i zpět přes Rakousko na 3.752,- Kč, přes Maďarsko 3.711,- Kč. Slovensko DZ nepočítám, stejně kupuji roční.
Může mi prosím někdo poradit, jak vypadá cesta přes Maďary? Google mě z dálnice vyhazujíe u Hegyfalu a posílá na Sarvar, Nagykaniszu a přechod Letenye, což zjišťuji, že se vyhnu slovinské dálnici, naproti tomu Garmin mě žene stále dál na Lendavu a pak přes kus Slovinska podél hranic, ale to se dá upravit. Může mi prosím tedy někdo, kdo používá podobnou trasu poradit? A jak vypadají silnice na jihu Maďarska? Cestu od dálnice až do Kesthely znám. Spíš mi jde o cestu k hranicím. Díky
Miku
před 3 lety
@anonym ~ mohu také požádat prosím o tu cestu přes město na mursko? Děkuji Mirka.
[Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů