Přes hranice na Ukrajinu se psem

Vloženo: 1. března 2020
Poslední příspěvek: 29. května 2020
OlivZ
Ahoj, jeli jste někdo na Ukrajinu a zpět se psem?jaké jsou potřeba dokumenty, serologické vyšetření na vteklinu už máme udělané a vyšlo dobře,nechám ho i přeložit pro jistotu do ukrajištiny. "Prudí" celníci hodně?

Odpovědi 3 odpovědi

AbrakaDabra
před 4 lety
@OlivZ ~ Nejlepší bude když si zavoláte na Ukrajinskou ambasádu. Vše vám řeknou a máte jistotu. Já když někam jedu dělám to tak a můžu doporučit i vám tento postup. Šťastnou cestu
OlivZ
před 4 lety
@AbrakaDabra ~ děkuji,už jsme jim psali email,než riskovat,že mi psa nepustí zpět do EU. Kdyby se to někomu hodilo,je potřeba krom čipu,očkování vztekliny,pasu ještě serologicke vyšetření na vzteklinu (jeho platnost je rok) a nejlépe mit jej s ověřenou kopií přeložené do ukrajinštiny, potvrzení max.3 dny před odjezdem,že pes je zdravý od veterináře a z krajské veterinární zprávy kulaté razítko do pasu,plus potvrzení že v okruhu 30-50km od bydliště neni vzteklina.
Lucie83Maggie
před 4 lety
@OlivZ ~ Dobry den, tez to resim.
Pokud to bude mozne, chteli bychom v cervenci odjet na Ukrajinu. Kdy mam.delat ten test na tu vzteklinu?? Uz ted? Dekuji Lucie

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů