Rhodos od 7 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Přídavný trezorek v kufru

Vloženo: 20. ledna 2020
Poslední příspěvek: 22. ledna 2020
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 4 lety
anonym
Dobrý den.Možná se vám bude můj dotaz zdát trochu zvláštní.V srpnu odlétáme na dovolenou na Rhodos,jen se ptám z důvodů ceny za služby v hotelu,Jeden důvod je ten,že třeba jen trezor na hotelu stojí 12 euro na den,což se mi zdá dost.Napadlo mě,že bych si kupil malou zamykatelnou kasičku provrtal dvě dírky v kufru taky a pokladničku na pevno přišrouboval uvnitř kufru a do kasičky bych mohl ukládat pasy a peníze prostě abych vše nemusel nosit po kapsách,nebo dávat do hotelového trezoru.Jde mi o to,jestli by takto upevněný " trezůrek" procházel celní kontrolou abych neměl případně nějaké potíže s celní prohlídkou.Děkuji za nějakou odpověď a radu.Křemeček

Odpovědi 6 odpovědí

Cestování_je_můj_život
nová členka nová členka /
Cestování_je_můj_život
nová členka nová členka / před 4 lety
Cestování_je_můj_život
před 4 lety
@anonym ~ A proč to chcete pevně šroubovat? By stačilo vzít jen trezůrek samostatně. My vždy dáváme věci do trezoru na pokoji nebo na recepci a zbylé věci zamykáme normálně do kufru.
anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Cestování_je_můj_život ~ Děkuji za radu,ale musím dodat,že mě osobně se to nestalo,ale v recenzích jsem několikrát četl,že se lidem ztratili věci i peníze,na pokojích i z kufru.Samozřejmě v dosti případech je na pokojích ve skříni trezor,někde za menší poplatek.někde zdarma ,v Egyptě jsem dostal trezor za 10 euro na 12 dní a po odjezdu z hotelu mi 10 euro vrátili.Letos dovolená v Řecku a chtějí 12 euro na den,8 za klimatizaci na den a 5 za ledničku,myslíte,že je můj dotaz ke kasičce do kufru divná? Jen ten trezor na 10 dní 120 euro je to málo????? Josef
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@anonym ~ tak nevím, ale nikdy se nám nikde nic na pokojích neztratilo, a to ani z kufru. Akorát kufr, ve kterém jsou peníze se zamyká. Trezor jsme používali jen jednou, a to kdysi v Turecku. Kameru, foťák, ntb apod. bych stejně do trezoru nezamčel, pokud jdeme jen na procházku po okolí.
Hildegarda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hildegarda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Hildegarda
před 4 lety
Přijde mi trochu riskantní si něco navrtávat do odbaveného kufru. Abyste s tím neměl problémy při kontrole. Jestli se do té krabičky nebudou chtít dostat. Ale osobní zkušenost s tím samozřejmě nemám..
anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Hildegarda ~ Jasně,taky mám obavu,proto se ptám,tak to raději nebudu riskovat.Dík
JASMINA2
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 4 lety
JASMINA2
před 4 lety
Zas jsem ve videu viděla, jak si kluk udělal na kufr držák na pennyboard a bylo to v pohodě. ale tohle jak je uvnitř kufru, tak bych z toho taky měla trochu obavy. Uložte si peníze vždy přímo do kufru a zamkněte ho, určitě vám nikdo z pokoje neukradne celý kufr.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů