Nejlépe hodnocené hotely Rhodos

ŘeckoRhodos
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
ŘeckoFaliraki
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
ŘeckoRhodos
Hodnocení hotelu klienty (3x): 99%
ŘeckoRhodos
Hodnocení hotelu klienty (4x): 95%
ŘeckoKolymbia
Hodnocení hotelu klienty (1x): 95%
ŘeckoKolymbia
Hodnocení hotelu klienty (19x): 92%
ŘeckoKallithea
Hodnocení hotelu klienty (8x): 92%
ŘeckoFaliraki
Hodnocení hotelu klienty (123x): 91%

Recenze hotelů Rhodos - slunce, pláže, památky a řada atrakcí

Největším z řeckého Dvanáctiostroví neboli Dodekanés je malebný ostrov Rhodos. Na severu se téměř dotýká asijského pobřeží, z velké části ho omývají vody Egejského moře a stoprocentně patří mezi nejvyhledávanější prázdninové lokality Řecka.

Žádný div, když ostrov, na němž kdysi stával Rhodský kolos, jeden ze sedmi divů světa, nabízí spoustu zábavy, krásné pláže jako v zálivu Anthony Quinn a jedinečnou přírodu. Rodos ukrývá slavné údolí motýlů Petaloúdes, archeologické naleziště Lindos, vrcholek Profitis Ilias i obří akvapark v rozsáhlé rekreační zóně Faliraki. Svou dovolenou si tady prostě užije každý.

To samé platí i pro ubytování. K dispozici jsou menší apartmány i ohromný a stylový La Marquise Luxury Resort, rodiny s dětmi ocení příjemný Virginia hotel v oblasti Kallithea. Široký výběr služeb v rámci all inclusive, sportovní vybavení, několik restaurací a program pro děti poskytuje komplex Lindos Princess.

A ještě jedna dobrá rada. Před cestou na Rhodos recenze našich uživatelů poslouží jako výborný rádce, který upozorní na případné trable.