Mallorca od 10 253 Kč
Zobrazit zájezdy

Půjčovna aut a kol Mallorca

Vloženo: 28. července 2020
Poslední příspěvek: 28. července 2020
nový člen nový člen /
Bětka
nový člen nový člen / před 6 měsíci
Bětka
Ahojky cestovatelé, chtěla jsem se zeptat co jste byli na Mallorce a půjčovali jste si auto, jestli jste potřebovali jako druhý doklad krom občanky taky pas? Cestujeme poprvé na Mallorcu a bez cestovky tak zjišťuji co se dá. A ještě jsem se chtěla zeptat, půjčovna kol bude k nalezení někde? Bývají tam hodně? U ubytování nemáme.

Odpovědi 1 odpověď

Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 měsíci
Sva1
před 6 měsíci
@Bětka ~ Před pár dny jsme se z Mallorky vrátili, cestovali jsme také bez cestovky. Auto jsme si brali od Wiber - cena na 8 dní s komplet pojištěním 240 eur. Autopůjčovna je kousek od letiště, převeze vás tam shuttle. V půjčovně chtěli jen občanku a řidičák a vzhledem k tomu, že jsme zvolili komplet pojištění, tak nechtěli ani žádnou garanci na kartě. Půjčovny kol jsme viděli pouze ve větších letoviscích, ceny nevím. Ubytování jsme objednávali přímo na hotelu, ten náš kola měl, ale jezdili jsme hlavně autem. Pokud potřebuješ víc info, ozvi se sem

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí