Nejlépe hodnocené hotely Mallorca - Baleárské ostrovy

Nastavené filtry:
Španělsko
Mallorca
Recenze Be Live Grand Palace de Muro
2 zájezdy za 24 499 až 28 989 Kč
224499.0028989.00CZK

Recenze hotelů Mallorca - turistické srdce Středomoří

Největším z Baleárských ostrovů je Mallorca, oblast nádherné přírody, jedinečných pláží a mnoha turistických atrakcí. Někdo dá přednost odpočinku u azurově zbarveného Středozemního moře, v portfoliu tohoto španělského ostrova je ovšem také starobylá Alcúdia nebo přístav Port d´Andratx.

Vyzkoušejte last minute zájezdy na Mallorcu a užijte si romantickou zátoku Sa Calobra a vyhlášené pláže El Arenal, Es Trenc a Magaluf. Vypravit se lze i na mys Cap de Formentor, do jeskyní Cuevas del Drach či do kopců Serra de Tramuntana.

Dobře vybavené hotely jsou k dispozici na všech stranách ostrova. Vyberte si například Grupotel Orient na Playa de Palma nebo hotel Nixe Palace v Cala Mayor. Mimořádně populární je také areál Beverly Playa v letovisku Paquera.

Kvalitní ubytovací komplexy, spousta obchodů ve městech a nekonečná zábava, to je dovolená Mallorca. Recenze jednotlivých hotelů vám usnadní výběr konkrétního místa vašich nejhezčích prázdnin.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Mallorca?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Mallorca od TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Mallorca?

Ceny začínají na 14 992 Kč (Peymar), nejdražší zájezd stojí 52 619 Kč (Iberostar Playa de Muro hotel).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Mallorca hotely: Blau Mediterraneo Hotel (100%), Europa (100%), Hotel & Apartmány Vista Park (100%), Iberostar Albufera Playa (100%), Hotel Mac Garonda (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Mallorca jsou podle cestovatelů tyto: Fergus Tobago, Hotel Pinomar, Hotel Marbel, BelleVue Vistanova, Beverly Playa.