Turecko od 6 099 Kč
Zobrazit zájezdy

Rezervace sedadla v letadle při letu s CK

Vloženo: 23. července 2019
Poslední příspěvek: 26. července 2019
nový člen nový člen /
Samvěd_Křepelka
nový člen nový člen / před 4 lety
Samvěd_Křepelka
Dobrý den, čeká nás s manželkou let do Turecka s CK, kde nám řekli, že není možné rezervovat sedadla. Je tedy možné, že nás rozsadí? Nebo je možná rezervace přímo přes konkrétní aerolinku?

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
Přijít včas na letiště a zkusit poprosit o určitá sedadla pokud máte extra požadavak, například na příď nebo záď (nebo extra dlouhé nohy). Plánované rozsazování je specialitou nízkonákladovek jako je Ryanair aby vyrazili z cestujích další prachy. U běžných letů (a charterů samozřejmě taky) je to normální - přijdete na odbavení a jsou vám přidělena sedadla podle pořadí, pokud nejdete na poslední chvíli tak samozřejmě pohromadě.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Normální aerolinky se snaží vyjít zákazníkům vstříc, když požádáte při odbavení, tak by neměl být problém dostat dv místa vedle sebe. Posazování každého člověka ze skupiny někam zcela jinam po letadle je specialitou nízkonákladovek, když si za sedadlo nezaplatíte, tak vás schválně posadí každého jinam, i když dvě místa vedle sebe mají. Pak už je to buď na domluvě s ostatními cestujícími, nebo holt budete sedět každý jinde. Při nedávném letu s Ryanairem do Krakova jsem dokonce zažila exrem. Letěla skupina kněz a asi 15 dětí ve věku 10 - 15 let. Za sedadla si nepřiplatili a tak každý dostal místo někde zcela jinde v letadle. Kněz si pak chtěl zkontrolovat, zda jsou v ledadle všechny děti. Běhal po celém letadle a nějak se nemohl dopočítat.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Samvěd_Křepelka ~ možné to je proto já chodím na letiště tři hodiny před odletem na informacích si zjistím odkud bude odbavení mého letu postavím se k tomu mohu si říci i cca kde kdy být ve předu zásadně to mám ráda, vzadu moc vrčí motory.Mnoho cestovek dělá rezervaci letenky i s číslem sedadla ale za 500 kč osoba na jeden let to si raději počkám na letišti

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů