Rhodos od 7 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Rhodos- tipy na dovolenou

Vloženo: 13. dubna 2021
Poslední příspěvek: 16. dubna 2021
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Klarisima
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Klarisima
Dobry den,
chystame se letos na Rhodos a protoze je to nase prvni navsteva tohoto ostrova, radi bychom si nechali doporucit mista, ktera stoji za to- letovisko pro pobyt, plaze (preferujeme kaminky),... predem dekuji za tipy.

Odpovědi 3 odpovědi

kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
Klarisima
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Klarisima
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Klarisima
před 3 lety
Dekuji@kompersor4 ~
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@Klarisima ~ řekl bych nejhorší hotel El Greco přímo v Rhodu.
Za vidění stojí určitě Old Town Rhodos, potom aquarium, přístav Mandraki, Akropole. Old Town stejně neprojdete za jeden den, pokaždé objevujete něco nového. Za prohlídku stojí i Velmistrovský palác a Archeologické muzeum. Koupání v Rhodu u majáku na špici, kde je "soumoří" bouřlivého Egejského a klidného Středozemního moře. Skutečně to stojí za to, rozdíl moří a hranice je vidět okamžitě, a to nejen podle barvy, ale i vln. Výborná hospůdka Rustico v Old Town.
A výlety nebo co navštívit:
Kalithea termy - to je na půl až celý den
Sedm pramenů, Tsampika beach a klášter se zázračnou vodou, nevynechat Lindos, dále Archangelos s Johanitským hradem, Afantou - dá se zvládnout za jeden den autem, koupání Tsampika a Lindos.
Pštrosí farma (patří pod Údolí motýlů), Údolí motýlů - nejlépe od dolního vstupu až nahoru ke kapličce - klášteru Moni Panagias Kalopetra, Prasonici (koupání v obou moří - přechází se přes písečnou šíji), Apolakkia, Monolithos, a nakoupit víno v krásné vesničce Siana nebo o kus dál ve vinném sklepu v Embolias.
Filerimos - kříž kousek od Rhodu, Ialyssos, Kamiros, Eleousa/Edeousa (pozůstatky tuberáckého sanatoria), Zátoka Ladiko, podívat se do zátoky Antony Quina (nás ty zátoky nezaujaly), podívat se do Faliraky, taky podle nás nic moc. Oběd v taverně Ibiscos v Edeouse.
Tři dny autem + minimálně celý den na Rhodos.
Stojí za to si udělat lodní výlet na Simi (Symi) nebo i do Turecka, nejlépe kupovat v přístavu v Rhodu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů