roadtrip západ USA

Vloženo: 25. října 2018
Poslední příspěvek: 9. ledna 2019
anonym
před 8 měsíci
anonym
Ahoj. Rád bych si splnil sen a jako fanda westernu a amerického stylu 60 let navštívil západ USA a podnikl zde road trip. Protože takový výlet pro jednotlivce není zrovna levný hledám parťáka/čku nebo partu dalších 3 lidí(ideálně aby nás byl sudý počet) s kým bych se mohl podělit o náklady na pronájem auta a hostelů. Plán je letět do San Francisca nebo Los Angeles a navštívit známá místa jako Grand Canyon, Red rock,Yellow stone ,Bodie,Las Vegas atd. Konkrétní plán pak můžeme vymyslet společně. Termín někdy od května do září 2019 na 3 týdny. Jsem z Prahy je mi 35 let a mám zkušenosti s cestováním a working holliday(N.Zeland). Budu rád za opovědi: ian.engine@gmail.com

2 odpovědi

anonym
anonym
před 6 měsíci
anonym
před 6 měsíci
Uvažuji
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Ahoj, mám kolem sebe fajn lidi a jsme schopni dát jistě něco dohromady. Tohle vše co píšeš, mne zajímá a chci podniknout. Napiš o sobě více.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů