Santorini od 12 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Santorini - výlet k sopce na Nea Kameni

Vloženo: 9. července 2019
Poslední příspěvek: 9. července 2019
nová členka nová členka /
Jananas
nová členka nová členka / před 3 lety
Jananas
Dobrý den, máte někdo zkušenost s výletem ze Santorini na ostrov Nea Kameni nebo Palea Kameni? Rádi bysme se vydali na vrchol sopky a poznali Řecko zase trochu jinak. Případně jsem slyšela, že se tam dát vykoupat v termálních vodách. Jaké jsou prosím ceny za takový výlet a odkud se vyplouvá?

Odpovědi 1 odpověď

Taxikář
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Taxikář
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Taxikář
před 3 lety
@Jananas ~ Z přístavu Fira vyplouvalo několik výletních lodí a nabízeli buď jen plavbu kolem ostrovů s občerstvením nebo se zastávkou na výstup a koupání. Výlet stál asi 30 euro a sehnat se dal jako od místních, tak od českých agentur. Procházeli jsme sopečnou krajinou a vykoupali se u Palea Kameni. Vemte si na to starší plavky, voda je celá žlutohnědá od síry. Na sopku Nea Kameni se šplhá asi 2 km a v tom vedru to bylo poměrně úmorné. Vyplatí se mít pevné boty, hodně lidí mělo spíše žabky a řekl bych, že trochu litovali..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů