Slovensko od 369 Kč
Zobrazit zájezdy

Senec, Slnečné Jezerá - Slovensko

Vloženo: 21. října 2013
Poslední příspěvek: 29. října 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Na konci letočních prázdnin jsem byla s přítelem pod stanem na prodlouženém víkendovém pobytu na Senci. Podle některých známých to je něco jako Máchovo jezero u nás. Ale podle mě je to o hodně lepší rekreační místo, jen tam jsou trochu dražší ceny... I tak bychom se sem chtěli podívat i příští rok a na trochu delší dobu. A tak prosím, jaký hotel nám doporučíte? Pod stan se nám už nechce.

2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
na Senec jezdíme už několik let a poslední dva roky sme byli v hotelu Zátoka,takže ten určitě doporučuju. je tam skvělé spojení vlakem od nás,tak to vždycky spojíme s výletem a děti maj zážitky. než s Mácháčem bych to srovnala asi s pískovnama na jihu Čech co se týče vzhledu,ale samozřejme lepší,hodně atrakcí, ta promenáda, obchody a tak. hlavně je tam skoro pořád pěkné teplé počasí.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Jo Senec je super a nedávno jsem zjistil, že klip k písničce Žijeme len raz je natočený odtud V létě tam bývá narváno, tak doporučuju včas rezervovat ubytování. Jinak se budete chodit koupat z hodně velké dálky. A zkus místo hotelu ubytování v soukromých domech.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů