Nejlépe hodnocené hotely na Slovensku

Nastavené filtry:
Slovensko
Recenze Penzion Šindléry
15 zájezdů od 1 890 Kč
15CZK

Recenze hotelů Slovensko - dovolenka za zvuků fujary

Užijte si pekné chvíľky u našich bratov Slovákov! Můžete šplhat na čarokrásný Velký Rozsutec, obdivovat Spišský hrad a Beckov, vyjet lanovkou na Lomnický štít nebo se toulat městečky jako Nové Mesto nad Váhom. Dovolená na Slovensku je i díky dobré dopravní dostupnosti dobrou volbou.

Ať již máte rádi přírodu, historická města nebo termální lázně, u našich východních sousedů si rozhodně vyberete. Čeká na vás Tatranský národní park, Slovenský kras, Levoča a Vlkolínec či oddech v Trenčianských Teplicích. Všude je samozřejmě k dispozici dostatek kvalitního ubytování.

Slovensko nabízí množství kvalitních rekreačních zařízení jako hotel Aquathermal v lokalitě Dolná Strehová, Wellness Hotel Chopok a Hotel Kempinski Štrbské Pleso. Vyzkoušet můžete i parádní lázeňský resort Bešeňová.

Nad Tatrú sa blýska, potřebujete se ve své volbě pobytu ujistit? Vaši orientaci v úrovni nabízených služeb dokreslí také recenze hotelů na Slovensku, vytvářené přímo našimi zákazníky.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Slovensko?

Jaké jsou ceny zájezdů na Slovensko?

Ceny začínají na 630 Kč (Penzion Alfa).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí na Slovensku hotely: Drevenice Zuberec (100%), Penzion Kamzík (100%), Vila Rhea (100%), Ski & Sun Wellness Appartments (100%), Wellness Hotel Bystrá (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?