Kypr od 10 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr hotel Accapulko resort beach

Vloženo: 6. července 2019
Poslední příspěvek: 8. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kačena
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Kačena
Dobrý den,
s přítelem za týden letime a potřebovala bych se zeptat, jak je to s bikinami na pláži. Jestli jsou povolené, jestli nebudu mít kvůli nim problémy.
A má někdo nějaké zkušenosti s obtěžováním v tomto resortu ?
Dekuji za odpověď

Odpovědi 2 odpovědi

Bee
nový člen nový člen /
Bee
nový člen nový člen / před 3 lety
Bee
před 3 lety
@Kačena ~ S bikinama na pláži nebo u bazénu nebyl problém. Pokud se ale vydáte do města, je určitě více než vhodné se obléct více. S obtěžováním jsme se nesetkali, jediná věc, která můžete být trochu nepříjemná, byly časté pohledy mužů. Ale jestli s sebou budete mít přítele, tak bych se toho už vůbec nebála.
Tynakali
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tynakali
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Tynakali
před 3 lety
Dobry vecer, byla jsem na Kypru ve stejném hotelu zhruba před 4lety. Hotel má pláž primárně pro ubytované.V popisku sice udavali,ze na pláž chodí i místní ale moc jsem jich za pobyt nepotkala. S bikinami problém neměli u pláže ani u bazénu. V hotelu byli moc příjemní a ani jsem se nesetkala s tím,ze by mě jako evropskou blondynu nějak okukovali Měli jsme vůči Kypru respekt ale přesto jsme se vydali i na výlet do města a vše bylo v pořádku @Kačena ~

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů