Slovenský ráj od 1 510 Kč
Zobrazit zájezdy

Slovenský ráj - tipy

Vloženo: 15. září 2018
Poslední příspěvek: 25. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den - byl jste někdo ve slovenském ráji? Jaké to bylo? S rodinkou přemýšlíme, kam bychom se vrtli a někde jsme na to slyšeli doporučení, ale už nevíme kde. Tak bych si to raději chtěla ověřit, že to stojí za to. Je součástí ráje i nějaká přístupná jeskyně? Šli jste nějakou dobrou trasu? díky

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, já jsem byla před pár lety ve Slovenském ráji a naprosto jsem si místní přírodu zamilovala. Hluboké rokle s nesčetným množstvím vodopádů, malých jezírek, jeskyní a výhledů Vás uchvátí. Procházky si užijí také děti díky dobrodružnému lezení po žebřících, lávkách a řetězech.
Doporučuji navštívit Dobšinskou ledovou jeskyni, která je zapsaná do seznamu UNESCO a patří mezi největší lákadla Slovenského ráje. Doporučuji pěší výlet do Rokliny Suchá Belá, která je nejdostupnějším turistickým cílem. Dále Roklina Velký Sokol, která vede do té nejzajímavější částí Rothovy rokliny. Prielom Hornádu je nejdelším kaňonem této oblasti. Krásný je také Machovský vodopád a krásný výhled na okolní krajinu se Vám naskytne z Tomašovského výhledu.
Mimo nádhernou přírodu Slovenský ráj také nabízí zajímavé památky jako je například Kláštorisko - ruina kartuziánského kláštera ze 13. století.
K vidění je zde opravdu mnoho, proto určitě neváhejte a do této krásné oblasti se vydejte.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů