Srí Lanka od 25 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Spolucestující na Srí Lanku - od 2. července 2019

Vloženo: 1. června 2019
Poslední příspěvek: 3. června 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
SVendy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
SVendy
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli by měl někdo zájem přidat se ke mně při mé cestě na Srí Lanku. I když ráda cestuji, tak jsem zatím ještě sama takto daleko necestovala a ačkoli jsem se po delší úvaze odhodlala letět sama, tak bych přeci jen byla jistější, kdybych měla parťáka na cesty, hlavně zpočátku Odletat plánuji 2.7. z Prahy o půl desáté večer (mám již letenku) s mezipristanim v Dubaji (7,5 h), takže by byla možnost zavítat i do centra Dubaje. Kdyby se tedy někomu tento nápad líbil a měl zájem ho se mnou sdílet, napište mi a poskytla bych ještě bližší informace a domluvili bychom se
Jsem VŠ studentka (doktorand); 26 let; anglicky se nějak domluvím; jsem celkem zvyklá cestovat, i na vlastní pěst

Odpovědi 1 odpověď

Jakub321
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jakub321
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jakub321
před 5 lety
Ahoj Vendy,
sám o podobné cestě přemýšlím a i termínově se shodneme.
S cestováním mám hodně zkušeností, ale ve dvou je to větší zábava.
Budu rád, když se ozveš, třeba něco domluvíme - Jakub.BPRA@seznam.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů