Srí Lanka od 26 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka aktuálně - duben 2023

Vloženo: 13. května 2023
Poslední příspěvek: 13. května 2023
nový člen nový člen /
čakíta
nový člen nový člen / před 24 dny
čakíta
Zdravím, chtěla jsem jen zmínit, že situace na Srí Lance je v normálu a země očekává návrat turistů. Strávili jsme tam tři týdny plné přesunů po ostrově, takže jsme viděli spoustu památek, nespočet soch Buddhy, svítilo na nás slunce, koupali jsme se v oceánu, procházeli jsme se svěží zelení na Vysočině, pozorovali delfiny, slony a loris, snědli tuny ovoce a ochutnali mnoho druhů Rice and curry, no tři týdny pohody!!
Skvělým průvodcem nám byl Isuru z Ombralanka.com . Po domluvách doma, jsme došli k názoru, že chceme auto s řidičem, tak jsme hledali a našli, Isuru. Dohoda probíhala nejprve emailem, poté přes WA. Řekli jsme mu naší představu, co všechno bychom chtěli vidět, trochu nám to poupravil a nakonec nám domlouval i ubytování a vstupy. Cena byla k naší spokojenosti, takže dostal i štědré spropitné. .
Sice vše podražilo, ale ceny jsou pro nás stále příznivé a fakt si to zasloužil!
Takže sežeňte pěkné letenky a vyrazte vstříc zážitkům Ještě se tam chceme vrátit..

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů