Swiss Travel Pass

Vloženo: 14. března 2019
Poslední příspěvek: 15. března 2019
JuKačka
před 2 měsíci
JuKačka
Dobrý den, slyšela jsem o Swiss Travel Passu, který mě opravňuje k cestování zdarma po dobu 3 až 15 dní ve Švýcarsku. Chceme se tam na jaře podívat, neznáte někdo podmínky a ceny? A kde zakoupit? Děkuji

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před 2 měsíci
Kristýna
před 2 měsíci
@JuKačka ~ Dobrý den, jízdenka vám platí na všechny dopravní prostředky veřejné dopravy ve Švýcarsku a to na vlaky, autobusy i lodě. Také máte 50% slevu na horské železnice a lanovky. Máte na výběr variantu s pevnou dobou platností nebo s flexibilní platností jízdenky. Zdarma můžete navštívit více jak 500 muzeí a výstav po celém Švýcarsku. Třídenní jízdenka vás vyjde ve druhé třídě na 232 CHF, patnáctidenní na 513 CHF. Máte také možnost si zakoupit jízdenku na 4 nebo 8 dní. Pro děti do 6 let je zdarma, děti do 16 let mají 50% slevu a mladiství do 26 let mají slevu 15 % při nákupu Swiss Travel Passu. Koupit se dá například na oficiálních stránkách švýcarské železniční dopravy www.sbb.ch/ nebo na nádražích ve Švýcarsku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů