Tallin od 2 846 Kč
Zobrazit zájezdy

Talin Estonsko - ceny

Vloženo: 25. února 2019
Poslední příspěvek: 19. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
Ahoj. Jak to vypadá v Talinu s cenama? Máte někdo informace na kolik přijde třeba oběd v restauraci, kolik jsou vstupy do památek atd. Kolik je dobré si připravit sebou a na co si případně dát pozor. A ještě prosím jeden dotaz - jakou řeč je lepší používat? Ruštinu nebo Angličtinu?

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Když jsme tam byli, tak mi přišlo, že se ceny pohybují vcelku podobně jako u nás. Možná o trochu více. Všude je spousta rychlého občerstvení, ale i v běžné restauraci byly jídla kolem 180 - 350 Kč. Ceny v obchodech bych řekl opravdu srovnatelné. Estonci už dneska poměrně dobře ovládají angličtinu, takže my jsme mluvili anglicky. Ale je fakt, že ruština je tam hodně slyšet.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Díky. Byli jste i na nějakém výletě v okolí? My máme zajištěné ubytování na týden v Tallinu, ale myslím, že by byl nějaký výlet príma. Mysleli jsme podívat se na ostrov Hiiumaa, slyšeli jsme že je tam krásné příroda a krásné procházky, ale připadá mi to na jednodenní výlet z Tallinu trochu daleko.
Marcatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marcatko
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Marcatko
před 3 lety
Dobrý den, Tallin Vás jistě překvapí. Jedna se o krásné historické město, které je podobně středověké Praze . Zároveň je to město, kde jsem mijeli několik zájezdů z Asie (což se v Pobalti zas tak nevidí). Ceny jsou přiměřené. Když pomineme turisticka lákadla v podobě středověkých krčem, nachází se zde mnoho zazitkovych restauraci s instantní atmosférou.
Ohledne výletu se da zajet na pozoruhodný vodopád Jagafa, který je nedaleko. Popřípadě navštívit národní park Laahema v severní části Estonska.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Právě jsem se z Tallinnu vrátila, a ceny mě docela šokovaly. Řekla bych, že srovnatelné s východním Německem. Zhruba 50 eur/den/osoba mi přijde rozpočet tak akorát. Byla jsem tam 10 dní na hudebním festivalu, loni stejně dlouho na obdobné akci v Lotyšsku a v Estonsku jsem za stejnou dobu utratila o 70 % více peněz.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů