Thajsko od 23 195 Kč
Zobrazit zájezdy

Thajsko Chiang Mai zajímavosti

Vloženo: 17. prosince 2019
Poslední příspěvek: 18. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Karolína123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Karolína123
Zdravím, je tu někdo, kdo by zvládnul doporučit v Chiang Mai výlety na nějaká pěkná místa? Rozhodně bysme se chtěli podívat do Chiang Mai zoo. Ale viděla jsem, že tam je hodně chrámů, které z nich opravdu stojí za to? Případně je v okolí Chiang Mai něco co vás nadchlo? Děkuju moc za každou radu

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Karolína123 ~ Hezký den,
přímo v Chiang Mai i v okolí se nachází desítky nádherný chrámů. Mě nejvíce zaujal chrám Doi Suthep a chrám Wat Phra Singh. Za zmínku také ale stojí Wat Chedi Luang, Wat Chiang Man, Wat Suan Dorg. Také navštivte královskou zahradu Rajapruek, místní Grand canyon, kde se můžete vykoupat, nebo národní park Doi-Suthep Pui s mnoha vodopády. Zážitkem je také návštěva vesnice kmenu Hmong, většina místních cestovních agentur vás však vezme do vesnic, které jsou dělané pro turisty a na autentičnosti jim moc nezbylo... Super je také night market neboli večerní trh přímo v centru Chiang Mai, kde můžete zakoupit cokoliv od oblečení a obuvi, po suvenýry, doplňky a jídlo.
Pokud vám zbyde čas, vydejte se do hippie vesnice Pai v horách. Příroda a atmosféra je zde neskutečná!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů