Krabi od 33 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na nejlepší pláže na Krabi

Vloženo: 13. prosince 2019
Poslední příspěvek: 19. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Scarlet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Scarlet
Dobrý den, jak se dá prosím dostat na pláž Railay? A jaké další pláže na Krabi stojí za to? Jsou třeba na Ko Lanta a Ko Muk hezčí pláže?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Scarlet ~ Hezký večer,
pláž Railay je sama o sobě dost přelidněná a moře při mé návštěvě nebylo ani moc čisté. Pláž je ale vcelku hezká a její krásu podtrhují okolní vápencové skály. Rozhodně doporučuji vylézt si na vyhlídku, z které se vám naskytne výhled na celou oblast. Doporučuji pobyt strávit spíše na vedlejší pláž Tonsai, kam se dá při odlivu dostat mimo jiné z Railay pěšky. Na této pláži narazíte na minimum turistů a lidé se sem vydávají spíše kvůli horolezectví, které je zde tak velmi populární. Na Railay jezdí každou chvíli lodě z města Krabi a Ao Nang.
Ko Mook je opravdu překrásný ostrov, moře je zde čistější a ostrov není zdaleka tak turistický jako Railay. Krásné jsou také vedlejší ostrovy Ko Kradan a Ko Ngai, za nejhezčí však považuji ostrov Ko Lipe, který se nachází ještě jižněji. Ko Lanta nabízí příjemné a klidné pláže, mě však tolik nezaujala.
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
LenkaGazdova
před 3 lety
@Scarlet ~ Railay je tak na to podívat se, udělat fotku a jet zpátky. Jak píše Kristýna, tak skály pěkné ale to je tak vše. Moře špinavé a lidí šíleně. Jedna o něco přijatelnější pláž byla vedle Ao Nangu (který je taky děsný) ale jinak za mě na Krabi je nejhezčí vyšlápnout si na Tiger Cave Temple, kde je krásný výhled. Pláže jsou nafouklá turistická bublina a jezdit na Krabi kvůli nim = velké zklamání. Daleko lepší jsou na ostrovech, co píše Kristýna + např. Koh Bulon, Ko Jum, Khao Lak, Koh Phayam, Khao Yai, Koh Tarutao nebo na druhé straně Ko Kood, Ko Mak a Ko Wai. Krásných míst je v Thajsku spousta, tak doporučuji nekazit si dojem příliš dlouhým pobytem na Krabi. Jinak mě se Lanta třeba líbila - hodně pláží, aktivity jako vodopády, jeskyně, old town, mangrovy, možnosti výletů na okolní ostrůvky a zároveň ne úplně turistické a fajn atmosféra...sto lidí, sto chutí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů