Korfu od 10 120 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na výlety na Korfu - co navštívit?

Vloženo: 10. září 2019
Poslední příspěvek: 25. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LenkaZelenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
LenkaZelenka
Ahojky cestovatelé, poraďte mi co vidět a co navštívit za zajímavosti a celkově nějaké tipy na výlety na Korfu. Klidně fakultativní, ale nemáme problém si ani půjčit auto sami pro cestování po Korfu a projet si to nějak sami. Když budeme vědět kam. Já bych určitě chtěla navštívit místo Paleokastritsa. Co dál? Předem děkuji a přeji všem mnoho šťastných km.

Odpovědi 4 odpovědi

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Mia07
před 3 lety
Určitě Pantokrator (píše se určitě jinak) nejvyšší vrchol Korfu. Myši ostrov, hráz na přístavní letadel v Kerkyre, Kerkyra samotná
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@LenkaZelenka ~ Zdravím,
určitě doporučuji vypůjčit si auto, půjčení vyjde často velmi levně, obzvlášť mimo sezónu. Veřejnou dopravou se také moc nikam nedostanete, navíc autobusy nejezdí na Korfu moc spolehlivě. Fakultativní výlety také bývají dražší. Na pronájem auta se můžete mrknout na stránky zde.
Mimo výše zmíněná zajímavá místa doporučuji také navštívit klášter Vlacherna, palác Achilleion, vyhlídku Kaiser´s Throne, pláž Myrtiotissa, pláž Porto Timoni, Canal d´Amour, městečko Kassiopi a jeho krásné zátoky a staré město Perithia. Krásný západ slunce můžete pozorovat na pláži Sunset/Loggas nebo u mysu Drastis.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 3 lety
lidas
před 3 lety
@LenkaZelenka ~ Vyhlídka Bella Vista.přístav.zámek Achillion je toho více.
Marion
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marion
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Marion
před 3 lety
Celej ostrov je naprosto božskej Určitě nevynechte Mys Drastis nebo třeba Sidari - kanál lásky, pak spousta nádherných pláží a měst Ideální je půjčit si skútr nebo čtyřkolku nebo lodí do Pargy, Paxos, Antipaxos.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů