Last minute Korfu

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Korfu - voda, slunce, pláže na zelené Kerkyře

Druhý největší ostrov Jónského moře o rozloze něco málo přes 600 kilometrů čtverečních je součástí severozápadního Řecka. Turisty láká báječnými plážemi a zátokami, různorodou vegetací a krásnou, zelenou přírodou. Odpočiňte si u moře s výhledem na rozlehlé olivové a cypřišové háje během last minute pobytu.

Hlavním městem ostrova Korfu je Kerkyra, ležící na východním pobřeží. Návštěvníky přitahuje především historické Staré město, součást světového dědictví UNESCO. Krásné jsou i panenské horské vesničky, dosud nezahlcené turisty. Nejčastěji se však na Korfu jezdí za koupáním, díky rozvinutému cestovnímu ruchu tady najdete spoustu špičkově vybavených letovisek.

Pro svou lastminutovou dovolenou na Korfu si můžete vybrat z mnoha oblastí, jako je Agios Georgias, Agios Gordis, Moraitika či klidná Roda. Pokud hledáte rušnou destinaci, mohlo by se vám líbit ve středisku Sidari. V Acharavi, kde ubytování nabízí například příjemný resort Acharavi Beach Hotel, ochutnejte spoustu místních specialit vyhlášené řecké kuchyně.

Zelený ostrov Korfu považuje mnoho lidí za nejkrásnější ve Středomoří. Pojeďte se o tom přesvědčit díky naší nabídce na poslední chvíli.