Korčula (ostrov) od 3 424 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt Ploče - Korčula

Vloženo: 23. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 25. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
FilipRichtr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
FilipRichtr
Ahoj, už plánujeme Chorvatsko na příští rok. Uvažujeme nad ubytováním ve městě Ploče. Zajímalo by mě, jestli jste někdo využil trajekt Ploče - Korčula? Mělo by to jet přes poloostrov Pelješac. Jak se tam z města Trpanj přepravit do Orebiče? Nebudeme mít auto.

Odpovědi 2 odpovědi

Hans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Hans
před 3 lety
@FilipRichtr ~ Ploče - Trpanj,pak jezdí autobus do Orebič, tam pozor jezdí trajekt na Korčulu,ale ten má přístav daleko za městem,s autem je to fuk,ale co s autem na Korčule.Pro ten případ jezdí osobní loď,která jezdí rovnou do města.Jen se mrknout odkud a kdy,případně se zeptat aneb slovan všude bratry má.
Aneta_Holá
nová členka nová členka /
Aneta_Holá
nová členka nová členka / před 3 lety
Aneta_Holá
před 3 lety
@FilipRichtr ~ Jestli pojedete v sezoně bez auta, tak na Korčulu jezdí spoustu výletních lodí, což bude jednodušší než řešit trajekt a přesun po Pelješacu.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů