Trajekt - přeprava autem s nosičem na kola na tažném zařízení

Vloženo: 20. ledna 2020
Poslední příspěvek: 21. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jirka_N
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jirka_N
Chtěl jsem se zaptat, jakým způsobem se deklaruje převoz kol na nosiči na tažném zařízení. Při registraci lze připlatit za střešní box s příplatkem za výšku a délku navíc a pak za přívěs klasický či karavan, což mi k nosiči na kola nesedí. Řešil to již někdo?
Díky, J.

Odpovědi 3 odpovědi

Bred
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 3 lety
Bred
před 3 lety
Zdravím, my jsme jeli se společností Moby Lines a při rezervaci jsme dali celkovou délku auta i se zavěšenými koly a bylo to v pohodě. Moby Lines někde i měli, že při přepravě kol na střeše, pokud přesáhnete nějakou určitou výšku, budou vám účtovány poplatky. Celkově bude nejspíš záležet na tom, jak to má která společnost dané v podmínkách
Jirka_N
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jirka_N
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jirka_N
před 3 lety
@Bred ~
Ahoj,
díky za odpověď. Objednával jsi přímo na MOBY lines nebo přes Direct ferries? Na Direct ferries jsem našel možnost úpravy délky pouze při zakliknutí střešního boxu, kde jde nastavit výšku a délku.
J.
Bred
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 3 lety
Bred
před 3 lety
@Jirka_N ~ Objednával jsem přes Direct ferries. Mělo by to normálně jít tady na jejich stránkách. V tom vyhledávání na stránce vybereš trasu, cestující, datum... Po kliknutí na tu poslední nabídku "Údaje o vozidle" je tam normálně možnost vybrat vlastní délku a výšku vozidla, jen tam v tom posledním rozevíracím, kde vidíš "Model vozidla", musíš vybrat "Ostatní", pak by to mělo být v pořádku a mělo by ti to dovolit to vyplnit

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů