Trajekt Tallinn - Helsinki

Vloženo: 2. března 2019
Poslední příspěvek: 1. listopadu 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
Ahoj, mohl by mi někdo poradit nejlepší a ideálně i nejlevnější trajekt z Tallinnu do Helsinek? A zvládneme Helsinki prohlédnout za jeden den? Díky

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
anonym ~ Ahoj, trasu Tallinn - Helsinki momentálně operují 3 lodní společnosti, z toho nejlevněji vychází Eckerö Line, která přepravuje cestující na této trase 3x denně. Jízdenky stojí od 12 euro na osobu (pěší, bez vozidla). Je také dobré sledovat akce, protože jednou za čas Eckerö Line i druhá společnost Tallink Silja spouští akci na jízdenky za 1 euro!
Pro mě jako milovníka historie je Tallinn zajímavější město než Helsinki, takže bych více času věnovala právě Tallinnu. Pokud Vám stačí vidět hlavní památky v Helsinkách, tak by Vám měl jeden den stačit.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 2 lety
Skrytý autor
před 2 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů