Ubytování v Itálii

Vloženo: 9. června 2020
Poslední příspěvek: 22. července 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sisinka17
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Sisinka17
Přes booking máme zaplacené ubytování na Elbě, kam jsme měli jet mezinárodním vlakem, ale ten nejezdí, protože Rakousko neotevřelo hranice s Itálií. Budeme muset asi uhradit velký storno poplatek, přestože to není naše vina. Let nelze - někteří lidé prostě na palubu nevstoupí, auto nelze - vysoký věk a bez řidičáku, proto byl pobyt vybrán tak, aby byl dostupný vlakem.Lex voucher se prý na ubytování nevztahuje. Dá se s tím něco dělat??? Zaplatit 6000 Kč je pro důchodce až dost. Děkuji

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Tak snad máte nějaké podmínky ve smlouvě o ubytování. Buď můžete do určité doby před příjezdem zrušit (a nepřijdete o nic), nebo za určitých podmínek (finančních) zrušit sice můžete, ale je tam finanční stornopoplatek. Je potřeba se podívat jak to máte.
Já mám například přes booking ubytování asi na 5 místech v Itálii na září. Na 50% jsme rozhodnuti, že pojedeme, ALE ... Ale může se cokoli stát a já mám možnost ještě asi 14 dnů (u jednoho je to myslím déle) před příjezdem ubytování bez "pokuty" zrušit.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 3 lety
Skrytý autor
před 3 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů