Itálie od 705 Kč
Zobrazit zájezdy

Veřejná doprava ve Florencii

Vloženo: 17. února 2020
Poslední příspěvek: 18. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
neznámá34
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
neznámá34
Cestujeme za měsíc do Florencie a máme zabookovanej hotel Dante Alighieri. Poradil by mi někdo, jak se sem dostat z letiště? Na jakou velkou zástavku nejlíp dojet? A je doprava ve Florencii spolehlivá? Nezůstaneme tam pak někde trčet dlouho? Ještě bysme pak chtěli nějaký den do Pisy, je lepší to jet MHD nebo nějakým vlakem?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@neznámá34 ~ Dobrý den,
z letiště do centra jezdí tramvaj T2, doporučuji tedy vystoupit po cca 15ti minutách jízdy na zastávce Rosselli a odtud se vydat do hotelu pěšky (cesta zabere opět cca 15 minut). Pokud ale máte velké kufry, tak bude lepší jet T2 pouze do zastávky Alamanni - Stazione Santa Maria Novella a zde přestoupit na tramvaj C2 a jet až do vaší cílové stanice Clarks Orsanmichele. Váš hotel se pak nachází pár metrů od zastávky.
Do Pisy můžete jet například vlakem Trenitalia ze zastávky Firenze SMN. Cesta zabere cca hodinu a jízdenky můžete zakoupit i online zde.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů