Veselé Vánoce přeje Cestolino a v novém roce 2020 jen cesty správným směrem

Vloženo: 23. prosince 2019
Poslední příspěvek: 23. prosince 2019
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Mikey
Milí cestovatelé, rádi bychom Vám touto cestou popřáli příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2020 jen cesty správným směrem, pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.
Jsme rádi, že nám pomáháte tvořit náš komunitní web Cestolino, protože bez Vás by to nešlo a doufáme, že i v nadcházejícím roce se k nám budete rádi vracet a sdílet své zážitky z cest a získávat inspiraci pro ty, které vás čekají. My ani přes Vánoce nebudeme zahálet a v novém roce se tak můžete těšit na spoustu novinek, které pro Vás chystáme.
Našli jste letos na Cestolinu spřízněnou duši na cesty? Poradil vám někdo z komunity v diskuzích? Zkuste si najít čas a poděkujte mu

Odpovědi 1 odpověď

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Mikey
před 3 lety
Za sebe bych rád poděkoval všem, kteří radí a sdílí svoje zkušenosti z cest, nahrávají fotky, recenze hotelů... Nebo se jen nechávají inspirovat ostatními... Letos vás je opravdu mnoho!
Samozřejmě děkuji i celému týmu, který se na Cestolinu podílí a stále ho posouvá k lepšímu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů