Vietnam a Kambodža

Vloženo: 29. července 2019
Poslední příspěvek: 15. srpna 2019
Cestolino_papoušek
před 22 dny
Cestolino_papoušek
Dobrý den, v únoru chceme jet s manželem do Vietnamu a Kambodži. Nějaký tip, jak je nejlepší to procestovat?

3 odpovědi

LenkaGazdova
LenkaGazdova
před 21 dny
LenkaGazdova
před 21 dny
Vietnam je super na motorce. Pokud si netroufáte, tak autobusem nebo vlakem se dostanete do všech hlavních zajímavých míst. Jestli máte méně času, tak i přelety jsou možné. V Kambodže jezdí taky autobusy mezi těmi hlavními místy, případně se opět dá přeletět. Výhoda motorky/skútru je ta, že se dostanete i do míst, která jsou turisticky nedotčená a máte daleko víc zážitků. Pro nezkušené je asi ideální kombinace delší přejezdy busem nebo vlakem a na místě půjčit skútr a dělat si výlety. Na řízení potřebujete mezinárodní řidičák s oprávněním na řízení motorky.
DanaDianaNoymi
DanaDianaNoymi
před 19 dny
DanaDianaNoymi
před 19 dny
@LenkaGazdova ~ Děkuji za informace chystám se příští rok do Vietnamu
pvo
pvo
před 4 dny
pvo
před 4 dny
@Cestolino_papoušek ~ Za mě vedle motorek nejlepší vlak. Je mnohem pohodlnější než autobusy, jízdenky pohodlně pořídíte online a ceny bývají přijatelné. Pokud máte méně času, tak jsou vlaky výhodné i proto, že se v noci vyspíte v lůžkovém kupé a ráno jste na místě. Tady jsem dal dohromady důležité informace pro cestování vlakem po Vietnamu
Vlaky v Kambodži jezdí z Phnom Penhu do Sihanoukville a nově z Phnom Penhu na thajskou hranici. Autobusy bývají sice častokrát rychlejší, ale vlaky jsou prostě jiný zážitek. Doporučuju vyzkoušet.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů