Vodice od 5 134 Kč
Zobrazit zájezdy

Vodice, jaké pláže doporučujete?

Vloženo: 30. ledna 2020
Poslední příspěvek: 24. února 2020
nová členka nová členka /
Anna111
nová členka nová členka / před 3 lety
Anna111
Dobrý den, chtěli by jsme letos navštívit Chorvatsko - Vodice. Dvě rodiny s dětma, poradíte kam? Někam, kde jsou hezké pláže pro děti s mírným vstupem. Jak vypadá ta Modrá pláž co je u výjezdu z Vodice směrem na Tribunj?

Odpovědi 1 odpověď

zdekr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
zdekr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
zdekr
před 3 lety
Dobrý den.
Nevím sice jak vypadá Modrá pláž za hotelem Punta směr Tribunj, ale vím jak vypadají pláže od Vodice směr Srima. Hned vedle kotviště se nachází nově otevřená a upravená pláž hotelu Matilda , je zde písčitá pláž s mírným vstupem do moře. Na ní navazuje další pláž hotelu Olympia, za ní je pláž hotelu Imperial. U obou je mírný vstup do moře vhodný pro děti. Podél pláží je též spoustu obchůdků nejen s občerstvením, plážovým oblečením, ale i další. Jsou zde i atrakce pro děti od malých po velké. Zbývá jediné - projít si to a zjistíte sami, kde se vám bude líbit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů