Lefkada od 12 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlet do jeskyně Papanikolis

Vloženo: 27. února 2020
Poslední příspěvek: 2. března 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
OriginalSince1930
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
OriginalSince1930
Dobrý den, mohl bych se zeptat, jak je to na Lefkadě s výlety lodí? Není problém kdykoliv si něco zamluvit? A kam se jezdí? Je mezi zastávkami třeba jeskyně Papanikolis či pláž Egremni? Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Lenči
před 3 lety
Dobrý den. Na Lefkádě jsme byli předloni začátkem června. Výlety se uskutečňovaly podle zájmu a počtu lidí, neboť ještě sezóna nebyla. Známí nám doporučovali výlety přes řeckou agenturu, ale my si vybrali loďní výlet přes delegátku Hanku v Agios Nikitas. Byl to výlet kolem východního pobřeží Lefkády na jih na ostrovy Meganissi a Skorpios se zastávkami na koupání a právě i kolem jeskyní Papanikoli. Měli jsme takto zaručen výklad v češtině, v ceně celodenního výletu byl na jedné pláži i oběd - souvlaki s dostatkem výborného vína . Cena tehdy byla 35 euro na osobu. Jeskyně Papanikoli byly velmi zajímavé a obzvlášť byla moc hezká zastávka na ostrově Meganissi. Doporučuji si vyjít nahoru nad přístav na vyhlídku, odkud jsou nádherné výhledy na moře, přístav a okolní přírodu. Ceny v řeckých agenturách jsou levnější, ale nám šlo o výklad v češtině. Pokud pojedete na Lefkádu v sezónu, jsou loďní výlety určitě kolem západního pobřeží právě kolem těch nejkrásnějších pláží včetně Egremni. Tím, že nebyl v nabídce výlet lodí kolem západního pobřeží, půjčili jsme si auto a objeli celé západní pobřeží včetně mysu Doukato. Egremni jsme viděli pouze zvrchu. Snad letos z Pargy budou tyto výlety lodí v nabídce, chtěli bychom ty nejkrásnější pláže vidět i od moře. Problém si zajistit výlety rozhodně nebude.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů