Marrákeš od 16 877 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety z Marrákeše

Vloženo: 17. června 2019
Poslední příspěvek: 1. listopadu 2019
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 4 lety
StarejVandrák
Zduř, měl bych takovej dotaz. V září máme naplánovanej Marrakéš a přemýšlíme, kam vyrazit na výlet. Neměl by někdo nějakej super tip na to, co vidět a kam vyrazit? Samozřejmě chceme vidět co nejvíc a nevynechat žádný zajímavý místa mohl by někdo poradit třeba nějaký fajn výlety z Marrakéše? Dík moc

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@StarejVandrák ~ Zdravím,
Chápu to dobře, že chcete jezdit pouze na jednodenní výlety a na noc se vždy vracet do Marakéše? Silnice mezi zajímavými místy v Maroku jsou někdy šílené, a tak 250 km se jede třeba 5 hodin. My jsme vždy proseděli půl dne v autě, než jsme se někam dostali.
Doporučuji výlet k vodopádům Ouzoud, kam se dostanete za cca 2,5 hodiny. Za 1,5 hodiny také dojedete do pohoří Atlas, kde jsou krásné vodopády u městečka Sitti Fadma nebo údolí Ourika. Za vidění také stojí město Essaouira, které patří k nejkrásnějším v Maroku, a jelikož leží u Atlantiku, tak nabízí výborné podmínky pro surfování. Cesta sem trvá také cca 2,5 hodiny.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 4 lety
Skrytý autor
před 4 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů