Lago di Garda od 1 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Zábavní park Gardaland

Vloženo: 1. října 2019
Poslední příspěvek: 14. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Petr01
nový člen nový člen / před 3 lety
Petr01
Dobrý den, rádi bysme na jaře po cestě do Itálie navštívili zábavní park Gardaland. Platí se pouze jednorázové vstupné nebo tam jsou rozdílené ceny vstupů na jednotlivé atrakce? A jak je to tam s frontama, dá se to všechno stihnout za jeden den? Musím si prostudovat ceník a zjistit, jestli se vstupenky nedají koupit online. Nevíte ještě jaká je otevírací doba mimo sezónu?

Odpovědi 1 odpověď

TravelAddict
nový člen nový člen /
TravelAddict
nový člen nový člen / před 3 lety
TravelAddict
před 3 lety
@Petr01 ~ Ahoj Petře, Gardaland je největší zábavní park co jsem viděl. Každý rok se zvětšuje, tenhle rok přibyla nová čtvrť Peppa Pig. Jinak tam jsou i další jako Divoký západ, Atlantida, Magická, Pirátská, Farmářská atd...My jsme byli jeden den, ale rozhodně jsme neprošli všechno. Atrakce se dělí podle výšky, a je to striktně respektováno vzhledem k bezpečnosti.
Doporučuju tam být už ráno na otvíračku, kdy proběhne pěkná show při otevření bran. Bývá hodně lidí, takže návštěva je lepší mimo víkend..i tak se kupodivu, ale netvořily velký fronty a všechno odsejpalo. Případně se dá připlatit asi 5 euro a předbíháš fronty. Zaplatíš vstup na začátku a pak už se jen bavíš. Jídlo je klasicky uvnitř celkem předražené, super, ale je že si po příchodu můžeš v hale nechat batoh i s jídlem nebo další věci.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů